We wtorek, 04 czerwca  dzieci z grup: Żabki, Pszczółki i Biedronki wybrały się na wycieczkę autokarową do Kina Kosmos w Dębicy, aby obejrzeć film animowany pt. „Panda i banda”. Film ten przedstawiał perypetie grupy przyjaciół, którzy pewnego dnia stanęli przed ogromnym wyzwaniem dostarczenia zagubionej pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa dostarczyła im masy przygód i stała się próbą ich przyjaźni. Film zawierał wiele śmiesznych i zaskakujących scen. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Po udanym seansie wszyscy w doskonałych nastrojach przeszliśmy do sali zabaw „Kulkoland” w Dębicy. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, samochodów i koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.