Punkt 9:00, sala nr 2 w SP w Niedźwiadzie Górnej, długopisy i pióra w ruch! A wszystko za sprawą drugiego etapu diecezjalnego konkursu biblijnego pod hasłem „Misja w mocy Ducha Świętego”, który w naszym rejonie odbył się właśnie w Niedźwiadzie. Dzieło Biblijne Diecezji Rzeszowskiej przygotowało pytania wystawiające na duży wysiłek nie tylko uczniów, ale i niejednego katechetę. Pełne skupienie i głowa pełna słowa, a na arkuszach kolejne odpowiedzi. Zwycięzcy przejdą do ostatniego etapu, który odbędzie się w Rzeszowie. Konkurs od lat przyciąga wielu ambitnych uczniów, gdyż punktowany jest na świadectwie (jest pod patronatem Kuratorium Oświaty), ale nade wszystko stanowi kolejną okazję do współzawodnictwa i sprawdzenia się. A co najważniejsze, jest motywem częstszego sięgania młodzieży po tę niezwykłą księgę, którą jest Biblia. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy fascynacji Pismem Świętym!
Zapraszamy do galerii zdjęć